Často dostávam otázky od žien a párov, o lekároch, ktorí sa špecializujú v novej reprodukčnej vede – NaProTechnológii (NaPro, NPT). Čo robí NaProTechnology lekára iným, ako je môj gynekológ alebo iní špecialisti na plodnosť? Už mi spravili veľa rôznych testov, v čom je rozdiel pri NaProTechnológii?

 

Čo môžem očakávať od NaProTechnology lekára?

Až doteraz som na túto otázku mohla odpovedať na základe svedectiev a skúseností mojich klientov. Teraz, kvôli mojim vlastným zdravotným problémom, môžem odpovedať na základe mojej osobnej skúsenosti.

 

Kto je NaProTechnology lekár?

NaPro lekár je lekár, ktorý si zvolil ísť proti zaužívaným normám a ponúka morálne a profesionálne akceptovateľnú liečbu pri zdravotných komplikáciách v oblasti reprodukčného zdravia, použitím novej NaPro vedy.

NaProTechnológia je nová reprodukčná veda, vytvorená doktorom Thomasom Hilgersom, ktorá spolupracuje s menštruačným cyklom a lieči skryté zdravotné problémy. Doktor Hilgers pracoval viac ako30 rokov na výskume a vyvinul túto úžasnú a úspešnú vedu, aby pomohol ženám a párom nájsť naozajstné riešenie na neplodnosť, potrat, PCOS, endometriózu a iné zdravotné problémy.

NaPro lekár prešiel intenzívnym a obsiahlym školením s doktorom Hilgersom, aby sa naučil používať protokoly, ktoré vyvinul.

 

Tu sú niektoré svedectvá mojich klientov o ich skúsenostiach s NaPro lekármi:

“Konečne som našla lekára, ktorý ma počúva!”

“Cítila som sa dôležitá a niekto ma naozaj počúval po veľmi dlhej dobe.”

“Lekár si našiel čas prediskutovať so mnou všetky moje problémy a vysvetlil mi všetky protokoly, ktoré by mi pomohli.“

“Konečne som cítila, že existuje riešenie na moje zdravotné problémy, namiesto toho, aby mi iba povedali, že mi nevedia pomôcť a moja jediná možnosť je IVF.”

Tešila som sa na svoju prvú návštevu u NaPro lekára. A to sa môžete opýtať môjho manžela – ja NENÁVIDÍM chodiť k lekárom. Odkladala som to mesiace, ale potom som si uvedomila, že moje zdravie sa samo od seba nezlepší.

Priniesla som lekárke moju CrMS tabuľku, ktorá je potrebná na úspešné použitie protokolov NaPro technológie. Zapísala som dokonca všetky príznaky, s ktorými som bojovala posledný rok.

Sestra si zobrala moju tabuľku a urobila kópie pre lekárku a pýtala sa ma aj na moje popísané symptómy. Nikto nespomenul antikoncepciu, naopak, pre každého bolo dôležité sledovanie mojej plodnosti..

Mám 40 rokov, takže už som bola u mnohých lekárov na normálnych aj gynekologických prehliadkach. Ale táto návšteva bola iná.

Cítila som sa rešpektovaná pre moje rozhodnutie zaznamenávať znaky mojej plodnosti. Lekárka do detailov prešla so mnou celú moju tabuľku. Vypočula si všetky moje symptómy a porovnávala ich s mojou tabuľkou.

Tabuľku Creighton Model Systému používa NaPro lekár ako nástroj a pomôcku na diagnózu a liečenie problémov s reprodukčným zdravím. Toto je možné preto, že ľudské telo je úžasné a vie nám dať indície ak niečo nie je v poriadku.

Tieto ukazovatele sa na tabuľke CrMS objavujú vďaka obsiahlemu výskumu doktora Hilgersa. NaPro lekár môže na základe záznamov v tabuľke cielene robiť krvné odbery.

Lekárka so mnou prediskutovala moje pocity ohľadom možných príčin môjho nepravidelného cyklu  a ostatných príznakov. Našla si čas do detailov mi vysvetliť diagnostické protokoly, čo pomohlo v identifikovaní môjho problému.

Konečne som cítila, že môj lekár ma berie vážne a chce pre mňa len to najlepšie. Cítila som, že lekár chce so mnou spolupracovať, hľadať pravú príčinu mojich problémov a nájsť riešenie.

Toto je to čo robí NaProTechnology lekára iným! Hľadá a snaží sa liečiť skrytý zdravotný problém a nie iba potláčať symptómy.

A preto je NaPro Technológia tak úspešná!

BANNER

 

NaPro Technológia má úspešnosť až do 80% pri liečení neplodnosti!

NaPro technológia je tiež úspešná pri liečení žien, ktoré nechcú používať antikoncepciu, a hľadajú riešenie pre ich PCOS, predmenštruačný syndróm, nepravidelné cykly, endometriózu, atď.  NaPro liečba vie eliminovať takmer všetky, ak nie úplne všetky tieto symptómy.

Máte ťažkosti nájsť lekára, ktorý by hľadal skrytú príčinu vašich ťažkostí a problémov s plodnosťou?

Nechcete používať antikoncepciu a chcete nájsť skutočné riešenie pre vaše PCOS, nepravidelné cykly, atď?

NaProTechnológia je tu pre vás!